ТАВЕРНА МАГОВ.
Вы хотите отреагировать на этот пост ? Создайте аккаунт всего в несколько кликов или войдите на форум.


Добро пожаловать в Таверну магов! На пути каждого, кто изучает магию и занят саморазвитием, есть такое место, куда можно зайти после долгих скитаний и отдохнуть.
 
ФорумФорум  СобытияСобытия  Последние изображенияПоследние изображения  ПоискПоиск  РегистрацияРегистрация  ВходВход  

 

 Розвести чоловіка із суперницею.

Перейти вниз 
АвторСообщение
Анни Вилма
ADMIN
ADMIN
Анни Вилма


Сообщения : 555
Очки : 3301
Репутация : 3
Дата регистрации : 2017-11-12

Розвести чоловіка із суперницею. Empty
СообщениеТема: Розвести чоловіка із суперницею.   Розвести чоловіка із суперницею. EmptyПт Дек 01, 2017 9:23 pm

Розвести чоловіка із суперницею. Divorc10
На Старіючий Місяць після заходу Сонця залишитися самій у кімнаті. Затягти штори на вікнах. Узяти шість нешитих голок, нову котушку будь-яких чорних ниток. Сісти до столу, ліворуч і праворуч від себе поставити по свічці, запалити їх.

Візьми тепер голки до купи лівою рукою, намотуй на голки чорну нитку, начитуючи замовляння:

"Шість стріл у одну збираю! На розлучницю (ім'я) направляю. Зв'язок з чоловіком моїм, Дажбожим онуком (ім'я), убиваю! Коліть кольки, коліть голки, її серце - щоб боліло, її очі - щоб сіріли. В серці її кохання холодіть, в грудях її вгамовуйте хіть! Остудіть її і до Дажбожого онука (ім'я) спиною поверніть, її очі від нього відверніть, щоб не було довіку до (ім'я розлучниці) уваги мого чоловіка (ім'я). Іменем Дажбога - замовляю! На один день, на один рів, на цілий вік! Хай буде так!"

Свічки мають догоріти дощенту.

Голки, змотані ниткою, слід підкинути до вхідних дверей оселі, де мешкає розлучниця. Того ж тижня слід обов'язково відвідай Свягос і постав свічку за здоров'я чоловіка. Він скоро полишить зв'язок з коханкою.

Боєслав
Вернуться к началу Перейти вниз
https://tavernpracticalmagic.forum2x2.ru
 
Розвести чоловіка із суперницею.
Вернуться к началу 
Страница 1 из 1

Права доступа к этому форуму:Вы не можете отвечать на сообщения
ТАВЕРНА МАГОВ. :: МАГИЯ НАРОДОВ МИРА: :: Украинская магия:-
Перейти: