ТАВЕРНА МАГОВ.
Вы хотите отреагировать на этот пост ? Создайте аккаунт всего в несколько кликов или войдите на форум.


Добро пожаловать в Таверну магов! На пути каждого, кто изучает магию и занят саморазвитием, есть такое место, куда можно зайти после долгих скитаний и отдохнуть.
 
ФорумФорум  СобытияСобытия  Последние изображенияПоследние изображения  ПоискПоиск  РегистрацияРегистрация  ВходВход  

 

 Украинские оморочки.

Перейти вниз 
АвторСообщение
Анни Вилма
ADMIN
ADMIN
Анни Вилма


Сообщения : 555
Очки : 3301
Репутация : 3
Дата регистрации : 2017-11-12

Украинские оморочки. Empty
СообщениеТема: Украинские оморочки.   Украинские оморочки. EmptyПт Дек 01, 2017 6:44 pm

Не іду я, на ведмеді їду, гадом поганяю, і до тебе (ім"я) погану річ замовляю: (.....)
Їду я через море, кину я у море мак, що я буду говорити, щоб було все так.
Я до тебе з бісівською указкою, а ти до мене будь з доброю ласкою.
===============================================================
"Сіль тобі та вода, куряча сліпота, жаба на плечі, щоб про мне не мала ти речі"
===============================================================
Треба в кишені скрутити дулю, та й потихеньку сказати: -  "Сіль тобі, та печина! Та болячко попід очима!" Гарно діє. В лдині, що побажала нам лихе, зру якай нагальна справя згадається. І людина піде геть. Ще може й чухатись по дорозі.
===============================================================
Сіль тобі в очі- куряча сліпота!
Все буде так:- Їж своє мясо!
Пий свою кров!
Ось тобі дуля!
Ось тобі дуля!
Ось тобі дуоля!
=============================================================
От сглаза, дурных пожеланий в вашу сторону.

Щоб тобі сіль та печіна,
Та з твоїми поганими очіма
Щоб тобі гнила колода в  зуби.
Тьфу, тьфу, тьфу на твою голову.
=============================================================
Іду між світів, муром мурована, а зорями одягенена, місяцем підперезана, пречиста моя твар, щоб мене раб Божий (...) увесь світ радував. Я до вас йду з перцем і паскою, а ви до мене -  щирим серцем та з ласкою, до народженої, хрещеної раби Божої, щоб ви не задумали, не загадали лихого слова сказать і подумать.
"Твар" - означает лицо.
=============================================================
Сіль тобі та вода, куряча сліпота, жаба на плечі, щоб про мне не мала ти речі.
=============================================================
Не пішки іде (імя ворога), а на вовку їде, жабою осідлався, а гадиною поганявся; не дорогою йде, а корчами та болотом. Корчі та болото обходять, а на вовка тюкають, а на жабу плюють, а гадину б'ють - щоб так і на нього весь світ харкав і плював і до своєї ласки не приймав!
=============================================================
Проти ворогів
Добривечiр тобi, царю бузничий добрий чоловiче! Що тому буде, що батька i матiр убив, з сестрою грiх зробив? I нiчого не було: терлось та м'ялось, та й так зосталось! Щоб так зосталось моє дiло — рожденної (имя)
=============================================================
чтоб не пялились
Кам*яні сіни, км*яні стіни, кам*яні столи, кам*яні пани, кам*яне вино п*ють. Коли вони будуть те вино пожирати, тоді на мене будуть роти роззявляти і очі витріщати.
=============================================================
оморочка в суде
Жив чоловік Іван у панів, не схотів панам служити, та пішов по чужих землях блудити, та прийшов до зеленого гаю, а до тихого Дунаю, глянув на море: на синьому морі стоїть острів, на тім острові стоїть три кроваті синіх, на тих кроватях сидить три пани сивих; думали, гадали, ...(ім*я) суд розбирали і ключі в море попускали. Хто сі ключі достане, тоді на нарожденного, молитвенного, хрещеного (...) суд устане.
=============================================================
* Як не можна із цього маку нікому щоту знімати, так би не можна людям на мене, раба Божого (...), гніва класти до суду судного, до віку вічного і до гробу Божого.
=============================================================
* Смерку, смерку! Замикаєш засіки і башти, - замкни моїм ворогам роти, щоб проти мене, новорожденного, молитвенного і хрещеного раба Божого (...), рота не роззявляли і язика не обернули, худого слова не проговорили.
=============================================================
Вернуться к началу Перейти вниз
https://tavernpracticalmagic.forum2x2.ru
 
Украинские оморочки.
Вернуться к началу 
Страница 1 из 1

Права доступа к этому форуму:Вы не можете отвечать на сообщения
ТАВЕРНА МАГОВ. :: МАГИЯ НАРОДОВ МИРА: :: Украинская магия:-
Перейти: